Kredyty hipoteczne


Zrealizuj swoje marzenie

Pieniądze na zakup mieszkania lub domu


W dzisiejszych czasach zakup nieruchomości często wiąże się z kredytem hipotecznym. Jest to bardzo duże zobowiązanie- dlatego wybór odpowiedniego kredytu powinien być poprzedzony wnikliwą analizą oraz dokładną kalkulacją kosztów. Swoim klientom ML Dom Finansowy oferuje szybkie i efektywne przejście przez tę skomplikowaną procedurę i uzyskanie jak najkorzystniejszej oferty.

 

Kredy hipoteczny – czym jest? ​

Kredyt, którego zabezpieczeniem jest hipoteka – to właśnie kryje się za określeniem kredyt hipoteczny. W przeciwieństwie do niektórych rozwiązań, kredyt hipoteczny wyróżnia się często wysoką kwotą zobowiązania oraz stosunkowo długim okresem spłaty. Decyzja o jego wzięciu wiążę się zazwyczaj z planami kupna mieszkania czy domu, jednak o kredyt tego rodzaju można starać się także w obliczu remontu mieszkania czy spłaty swoich zobowiązań. W przypadku kredytów hipotecznych, banki biorą pod uwagę kwestie takie jak wkład własny kredytobiorcy oraz jego zdolność i historię kredytową.

 

Dla kogo kredyt hipoteczny?

  • Posiadasz kredyt hipoteczny i masz wrażenie, że obecne oferty banków są korzystniejsze niż jeszcze kilka lat temu? Przeanalizujemy warunki, na jakich obecnie spłacasz zobowiązania i sprawdzimy, czy opłacalne w Twoim przypadku będzie refinansowanie - czyli spłata kredytu i zaciągnięcie nowego, na lepszych warunkach niż do tej pory!
  • Marzysz o swoim własnym mieszkaniu? Swoim kącie, ognisku domowym, bezpieczeństwie bliskich? Skontaktuj się z nami, umów się na spotkanie i opowiedz nam o swoich potrzebach, a my przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego na rynku.
  • Potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki, aby zrealizować swoje plany remontowe? Najkorzystniejszą opcją jest kredyt hipoteczny. Jeśli szukasz najlepszej opcji zaciągnięcia kredytu, skontaktuj się z nami, a nasi doradcy znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

 

Nasze porady finansowe są bezpłatne - jeśli masz jakiekolwiek pytania, po prostu przyjdź i sprawdź, co mamy do zaoferowania. Twoje obawy są dla nas całkowicie zrozumiałe, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby rozwiać wątpliwości i przedstawić Ci najlepsze i dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb rozwiązanie.